Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив порядок надання пільг на придбання ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

431490662_719128557040929_5042403336561110120_n_1


Ідеться про надання додаткових соціальних гарантій цій категорії містян.

Відповідно до порядку, пільгою на придбання ліків за рецептами лікарів є безоплатне (за рахунок коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади) одноразове щорічне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, лікарськими засобами за пільговими рецептами при проходженні ними стаціонарного лікування.

Право на отримання пільги мають:

  • учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
  • потерпілі від Чорнобильської катастрофи, віднесені до 1, 2 та 3 категорій.

Але виключно за умови проходження стаціонарного лікування у терапевтичному відділенні для лікування хворих, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС КНП «Перша Черкаська міська лікарня» Черкаської міської ради.

Відпуск ліків здійснюється Черкаським обласним комунальним підприємством «Фармація» з подальшим відшкодуванням витрат з бюджету Черкаської міської територіальної громади.

Зазначимо, що надання такої пільги здійснюється в межах міської соціальної програми «Турбота» на 2024-2028 роки.

Докладніше з порядком надання пільг на придбання ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, можна ознайомитися на сайті департаменту соціальної політики: http://surl.li/rugmf

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100