Молодий чоловік звернувся до сервісного центру, щоб перереєструвати свій автомобіль.

Про це повідомляє заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях Володимир Андрущенко.

Фальшиве посвідчення водія виявили в сервісному центрі Черкас


Для уточнення його особистих даних чоловік надав посвідчення водія. Чоловік щиро здивувався, коли з’ясувалося, що його посвідчення підроблене, а документ з таким номером та серією дійсно існує, однак був виданий іншій особі.

Із підробкою посвідчення водія вже розбиралися правоохоронці, що прибули за викликом.

Фальшиве посвідчення водія виявили в сервісному центрі Черкас


Цього ж дня власниця автівки «Mercedes-Benz» вирішила перереєструвати автомобіль на свою доньку. Під час звірки наданих документів з наявними базами МВС адміністратор ТСЦ установив, що престижна іномарка перебуває у міжнародній базі розшуку автомобілів «Інтерпол».

Як виявилось, власниця ще кілька років тому купила цю автівку за кордоном, в Болгарії, розмитнила належним чином і поставила на своє ім`я на облік. А після кількох років експлуатації автомобіль чомусь дивним чином з`явився в базі розшуку.

Правоохоронці, які прибули на виклик, з`ясують всі обставини та дадуть відповідь на це питання.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Перехожий 22.03.2024 21:36
Стосовно автівки «Mercedes-Benz» потрібно з'ясувати з якого часу автомобіль у розшуку. Можливо що вже після розмитнення в Україні. А можливо, що власники авто у Болгарії за нього вже давно отримали страхове відшкодуваня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100