Понад 20 питань з життєдіяльності міста розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради. Ухвалили важливі питання з життєдіяльності міста:

434073096_721935360093582_1152944516987851553_n

  • Опалювальний сезон у місті завершується з 1 квітня. Цього року у Черкасах він пройшов без критичних поривів. Міський голова Анатолій Бондаренко подякував комунальникам за злагоджену і продуктивну роботу.
  • Затверджено зміни до програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та їх сімей у Черкасах на 2022-2024 роки, щодо фінансової підтримки добровольчих формувань. Замість щомісячних виплат учасникам ДФТГ пропонується надавати щорічну допомогу у розмірі 30 тисяч гривень.
  • Затвердили зміни до програми “Про присвоєння почесного звання “Захисник України - Герой Черкас…” За проєктом рішення пропонується, що учасники АТО/ООС, які загинули захищаючи Україну до 2022 року, посмертно отримають нагрудний знак та одноразову грошову допомогу.
  • Затвердили порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Визначили перелік документів, які необхідно подавати для оздоровлення дітей.
  • Внесли зміни до реєстру суб'єктів підприємницької діяльності, які постраждали внаслідок збройної агресії та яким надається безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів громади. Наразі у реєстрі 33 підприємці, які повністю надали всі пакети документів та готові до підписання договорів.

Нагадаємо, прийом та опрацювання заяв триває. За детальною інформацією можна звертатися у департамент економіки та розвитку: тел. 36-01-88.

Анатолій Бондаренко наголосив на тому, що “подібної практики виплати допомоги саме підприємцям в Україні немає. Ми самостійно розробляли алгоритми дій і рухаємося до перших виплат”.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100