Чудовий результат участі в обласному етапі Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття» показали юні митці Багатопрофільного молодіжного центру.

4

Переможницею в номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітка буття» стала Марія Поденко, вихованка гуртка «Школа юних модельєрів».

3

Призерками в номінації «Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей» - ручні вироби: прикраса або аксесуари (кулон/сережки/браслет/намисто) стали вихованки:  гуртка «Школа юних модельєрів» – Ярослава Сакун та Маргарита Левченко, та Зразкового художнього колективу «Креативики» – Аміна Грищенко.

2

Тематичний конкурс проводиться з метою розвитку навичок логічного та творчого мислення; поповнення знань дітей про рослинний та тваринний світ; формування основ екологічної культури та мислення; розвитку уваги, образної пам’яті; виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища. На обласний етап конкурсу було надіслано близько 200 дитячих виробів із усієї Черкащини.

Керівниці учасниць БМЦ – Ганна Величко і Вікторія Кулак.

Про це повідомляє Багатопрофільний молодіжний центр.

Фото: БМЦ

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100