реклама

реклама

У Черкасах на місці колишнього пляжу «Рів’єра» планують збудувати апарт-готель, пише «Вікка».

Фото: Про все

Відповідний дозвіл надав департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Містобудівні умови та обмеження оприлюднені на сайті міської ради Черкас.

ol

Відповідно до наданих дозволів на місці колишнього пляжу «Рів’єра» планують збудувати апарт-готель заввишки до 33 метрів. В документах департаменту архітектури зазначено, що майбутня забудова перебуває в зоні археологічних досліджень.

«Будівельні роботи розпочинати після отримання відповідного висновку, погодження органу охорони культурної спадщини», – зазначено в містобудівних умовах та обмеженнях.

Орендарем чотирьох ділянок по вулиці князя Ольгерда, 15 є два приватні підприємства «Камелот-Н» та «Камелот-В». Власником цих компаній є черкаський підприємець Роман Діскій.

olgerta

Апарт-готелі набувають популярності у світі як новий спосіб інвестицій. Сутність апарт-готелю полягає в тому, щоб купити номер у готелі для одержання доходу від його експлуатації (здавання в оренду), а також використовувати його для власного проживання.

реклама

Коментарі  

 
+27 #11 Заповідна зона 31.03.2024 21:45
Як все просто робиться. Розчерком пера одного із клерків (навіть не голови, чи рішення сесії) дається добро на порушення архітектурно-будівельних норм і повне ігнорування громадської думки жителів міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Обалдеть 31.03.2024 18:12
Втулить 10 этажей прямо на центральном пляже! Да, Черкассы полностью деградировали. А вообще, так вам и надо. Сами выбирали этих уродов и воров, теперь нечего жаловаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Мантія 31.03.2024 12:16
Цитую О, черкаські пляжі!:
Це не бразильські. Черкаські керулі, це сплошне множество очень дікіх абізян! Не тільки пляжних. І всі вони як плигнуть! Туди, де ласий кусман можуть собі та онукам урвать. За шкурку з банана один одного повбивать готові!

Якщо мавпи керують людьми то який сенс у таких людях, окрім шерсті(податку) ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 О, черкаські пляжі! 31.03.2024 11:53
Це не бразильські. Черкаські керулі, це сплошне множество очень дікіх абізян! Не тільки пляжних. І всі вони як плигнуть! Туди, де ласий кусман можуть собі та онукам урвать. За шкурку з банана один одного повбивать готові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #7 Сергій 31.03.2024 07:18
Це житловий будинок в зоні оглядів зі схилів, тієї ж Замкової Гори.
Все якось прикрито містобудівною документацією, але повністю протилежно затвердженій стратегії розвитку міста.
Тому, що розробка графічної частини стратегії гальмується. Не на часі, нібито. Бо війна.

А поки лев спить, заєць діє. Повоєнна дійсність нас здивує, але тоді вже нічого не поробишь.

Дивно, але забудовники з виконавців волі громад перетворилися на її ворогів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Перехожий 31.03.2024 05:06
Мене дивують бразильські пляжі де на двісті метрів від води не має ніякої забудови. Як це уявити в Україні я не знаю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #5 Мантія 30.03.2024 08:33
Цитую Пшонка:
Чергове корупційне негідництво, дивно що не казарянівська "Надія" забудовником.

Справжнє зло засіло у міськраді/виконкомі. Продається усім без винятку і поки не буде кари все так і лишатиметься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Slava 29.03.2024 19:52
В річковому порту один хитрож*пий депутат побудував шиномонтаж з порушенням санітарних норм. І цей шиномонтаж не працював ні один день і вже 4 роки там висить вивіска по його прожажу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #3 схематози 29.03.2024 08:15
Колись один хитрож*пий забудовник урвав собі ділянку біля Блакитного палацу і захотів там впихнути багатоповерхове житло на продаж. Там історична зона і законодавство забороняє таке будівництво, але дозволяє готелі. Дали дозвіл на готель. Знесли історичну забудову (в тому числі будинок Паустовського), побудували одоробало ,змінили призначення і о-ля-ля продали ,як квартири.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+52 #2 Справа 28.03.2024 20:39
Це черговий плювок в обличчя громади, яка(на думку очільника) має обговорювати лише назви вулиць. А поки мужики боронять міста, оці недолюди спішать їх спотворити і збагатитись.