Понад 2 900 працівників МХП покинули офіси, виробництва й поля, щоб захищати нас на фронті.

Це понад 10% працівників із військовим досвідом або кожен п’ятий фахівець. З весни 2022 року компанія почала підтримувати колег-військовослужбовців та розробляти методологію програми «МХП Поруч».

mh

Наразі це програма, яка надає індивідуальний супровід та комплексну підтримку військовим, ветеранам, їхнім родинам та тим, хто чекає близьких з війни. У межах програми компанія підтримує не тільки працівників, а й жителів громад, де присутні підприємства МХП.

Крім цього, в МХП діє Центр із взаємодії з військовими та ветеранами. Ключова роль там — координатори. Зараз їх 15, частина з них раніше працювала з військовими та ветеранами.

Військовими, ветеранами та їхніми родинами, а також тими, хто чекає близьких з фронту на території присутності підприємств «Перемога Нова» та «Науково-виробнича фірма «Урожай» опікується координатор Сергій Халупінський.

«Під час служби нашого працівника підприємство зберігає за ним робоче місце та заробітну плату. На цьому підтримка не завершується, адже військові — це майбутні ветерани. І наше завдання після їхнього повернення — створити умови, виділити ресурси та розбудувати систему для їхньої ефективної реінтеграції, — говорить Сергій Халупінський, — ми забезпечуємо ветеранам перевірку здоров’я, лікування та реабілітацію. Надаємо юридичну та психологічну підтримку. Допомагаємо з перенавчанням та адаптацією. За потреби створюємо нове робоче місце або посаду. Так понад 280 ветеранів уже отримали підтримку в межах програми "МХП Поруч" і повернулися до роботи. Зокрема, на Перемозі Новій семеро таких осіб»  .

«Сьогодні в Україні офіційно понад 850 тисяч ветеранів. За данимиУкраїнського ветеранського фонду, кількість ветеранів, їхніх родин та членів сімей загиблих може зрости до 4−5 млн. Ми розуміємо, що ветерани повертаються не тільки на роботу, а й у родину і громаду. Тому допомагаємо у відновленні та розвитку громад, щоб захисникам після повернення було комфортно там жити та працювати. Ми акцентуємо увагу на створені ветеранських хабів, підтримці реабілітаційних центрів, лікарень», — розповів Сергій Міщенко, директор підприємства «Перемога Нова».

LEV_3646 Також МХП спільно з БФ «МХП-Громаді» та Українським ветеранським фондом реалізовують проєкт «Варто РОБИти своє». Завдяки цьому ветерани та їхні родини вже отримали 10 грантів до 1,5 млн грн кожен на розвиток власного бізнесу. За соціологічними дослідженнями Українського ветеранського фонду, 64 % фронтовиків мають бажання бути підприємцями. Тож у межах програми їх підтримують грантами та експертизою у створенні власної справи. Компанія МХП одна з перших в Україні почала впроваджувати таку програму.

Сергій Халупінський,

координатор із взаємодії з військовими та ветеранами

телефон: +38 067 789 49 63

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100