Ігротерапію для ветеранів війни та їх родин провели сьогодні в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "ЖАГА Життя". Ветерани та молодь з інвалідністю в дружній атмосфері змагалися з настільних ігор (шашки, шахмати, нарди, настільний теніс).

Відтак з ініціативи департаменту соціальної політики на базі закладу започатковують новий напрям відновлення фізичного і психологічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

435922211_727752972845154_429013713740496499_n

«Ми ідемо маленькими кроками до великої мети: об'єднуватися і робити добрі справи для підтримки як вихованців нашого закладу, так і ветеранів. Проводимо різні тематичні зустрічі в неформальній обстановці, майстер-класи. А сьогодні ініціювали ще й спортивний напрям на базі «Жаги життя». Дякую всім, хто відгукнувся. Сподіваюся на продовження співпраці, адже це корисно для всіх нас», – зазначила заступниця міського голови, кураторка галузі Марина Гаркава.

Крім того, ветерани оглянули навчальні класи та реабілітаційні кімнати центру «Жага життя», відремонтовані й оснащені коштом міського бюджету.

«Пам'ятаю, яким занедбаним було це приміщення кілька років тому, і бачу, який зробили ремонт, купили меблі, обладнання для відновлення здоров'я. Це дуже круто. Тепер тут є можливості для розвитку. А нинішні змагання з ігротерапії є нагодою ветеранам поспілкуватися і між собою, і з вихованцями «Жаги життя». Сподіваюся, далі нас буде приходити сюди більше. І в мене з'явилися нові ідеї з розвитку вітрильного спорту в Черкасах, який теж є чудовим засобом реабілітації», – сказав учасник АТО/ООС, депутат міської ради Сергій Прядка.

«Я вперше після повернення зі служби на такому заході. Дуже сподобалося: доброзичливо, атмосферно. Приємно, що ви пам'ятаєте про нас, намагаєтеся підтримати. А такі зустрічі в «Жазі життя» нам корисні, адже ми теж з інвалідністю, як і їхні вихованці, просто трохи старші, тому добре розуміємо один одного», – поділився враженнями військовслужбовець Руслан Максимов.

Під час зустрічі працівники департаменту нагадали ветеранам про пільги, які вони та їхні рідні мають згідно з чинним законодавством.

Учасники змагань з настільних ігор отримали дипломи і завершили ігротерапію спільним чаюванням.

Про це повідомили на сторінці Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Фото міськради

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100