Сьогодні відбулася нарада з Міністерством освіти України щодо Державного навчального закладу "Черкаський професійний ліцей".
Про це повідомляє заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.
На виконання доручення міністерства, міська і обласна влада надали інформацію щодо контингентів закладів ПТО, спеціальностей, ліцензування професій, розміщення в гуртожитках, майбутнє фінансування регіонального замовлення.
«На сьогодні позиція міністерства щодо обʼєднання державних закладів - негативна. Про що, вони озвучили, напишуть офіційний лист», – зазначає Марина Гаркава.
Посадовиця нагадує, що місто утримує державні заклади ПТО з 2016 року, забезпечуючи видатки на заробітні плати викладачам, стипендії учнів, комунальні платежі. Сприяє розвитку робітничих професій і популяризує галузь.
«Професійно-технічна освіта дуже потребує державної підтримки, в першу чергу матеріальної, для облаштування цілісно майнових комплексів, які знаходяться у власності держави», – зауважує заступниця міського голови.
Читайте також:
З’явилася петиція в підтримку ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»
Коментарі
Якщо рахувати в усіх департаментах та комунальних підприємствах міськради, то точно рахунок іде на тисячі. Скільки можна звільнити чиновників без жодної шкоди для містян? Конкретно у будівлі міськвиконкому відсотків 90%. Наприклад, ніколи не задумувалися, навіщо мерові 5 заступників? Що одного не достатньо? Якщо, навіть, недостатньо чому ними за сумісництвом не можуть бути директори департаментів? А секретар міськради? Що мер сам не може організувати і провести засідання міськради? Або архівний відділ? Навіщо він? Все давно уже повинно бути переведено у цифру. Ось це просто по пам'яті.
Правильно. Якщо брати міський бюджет, то виходить, що на утримання сотень чи, навіть, тисяч непотрібних чиновників міськвиконкому кошти є, на проф.-тех. училище, що готує спеціалістів затребуваних економікою кваліфікацій немає.
Стрічка RSS коментарів цього запису