реклама Делікат

Коуч-тренерка та засновниця простору підтримки для жінок «Важлива» Ірина Варакута презентує в Черкасах дебютну книгу «Мама без фільтрів».

Ірина Варакута 2

Ірина Варакута


Ірина Варакута — коуч-тренерка, засновниця та комунікаційниця громадської організації «Жіночий дзен» та простору підтримки для жінок «Важливо». А ще — мама трьох дітей, якій вдається поєднувати улюблену роботу з материнством.

«Мама без фільтрів» — це яскравий приклад, коли історії, що живуть в ноутбуці, народжені під час сторітелерських марафонів, знаходять своє місце в окремій виданій книзі, пройшовши шлях від хобі до втіленої в друці версії.

«Це книга про довоєнне життя, про відчуття та життя під час війни і рішення залишитись в Україні з трьома дітьми, про кризи особистості, шлюбу та досвід проживання цього всього без порад та рекомендацій», — ділиться письменниця.

Ірина Варакута. Фото з особистого архіву

Ірина Варакута. Фото з особистого архіву


Зустріч із авторкою відбудеться в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр.

За словами організаторів, зустріч із авторкою відбудеться у форматі діалогу: спочатку Ірина Варакута розповість про дебютну книгу, історію написання і поділиться найцікавішими історіями, а потім перейде до спілкування з читачами у форматі «питання-відповідь».

Презентація книги «Мама без фільтрів» відбудеться 20 квітня о 17:00 в Гончаренко центрі Черкаси, що на бульварі Шевченка, 234. Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Зась 18.04.2024 09:53
Для чого оце словесне випендрювання? Ми ж українці і маємо свою мову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Вася 18.04.2024 09:27
жуткий набор слов:коуч-тренерка, "комунікаційниця "- это что за зверь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100