реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасах проводять місячник благоустрою, який стартував із 1 квітня і триватиме до кінця місяця.

Місячник оголошений згідно із розпорядженням Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

Фото:chmr.gov.ua


Силами комунальних підприємств, організацій, установ та закладів організовано виконання робіт із наведення належного санітарного стану на закріплених та прилеглих територіях. Також проводяться і роботи із благоустрою, санітарної очистки і озеленення територій підвідомчих підприємств, організацій, установ та закладів.

«Попередньо планувалося, що міський день благоустрою буде проведений 19 квітня. Проте, зважаючи на несприятливі погодні умови, пропонуємо перенести прибирання територій на 26 квітня», - зазначає директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко.

Крім того, як інформують у Черкаській обласній військовій адміністрації, щороку в третю суботу квітня проводиться акція „День довкілля“. В рамках акції передбачається проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природнозаповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства. До акції запрошують долучитися усіх небайдужих.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Іншими словами 18.04.2024 18:17
У т.з. благоустрою "критичні дні".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100