реклама Делікат

Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» розпочали ремонтну кампанію 2024 з капітальних та поточних ремонтів підстанцій 150-35 кВ. 

Енергетики Черкащини розпочали ремонтні роботи на підстанціях області


Спочатку виконують більш масштабні ремонти, далі приступатимуть до дрібніших робіт. Все це дасть змогу впевнено вступити в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Про хід ремонтної програми 2024 року розповів заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентин Бурла.

- Енергетики розпочали ремонтну програму 2024 з виконання поточного ремонту на одній з підстанцій Черкащини. Зокрема ремонтують відкритий розподільчий пристрій 150 кВ. Це два трансформатори, три вимикачі елегазові 150 кВ, вимикачі вакуумні 35 кВ та вимикачі 10 кВ, а також супутнє обладнання, що приєднано до цих вимикачів,- розповів Валентин Бурла.

Енергетики Черкащини розпочали ремонтні роботи на підстанціях області. Фото: cherkasyoblenergo.com


- На підстанції бригадою Смілянської дільниці виконуються планові роботи згідно наказу №1 по поточному ремонту силового трансформатора Т1 та приєднання. Такі роботи передбачають виявлення незначних дефектів, огляд обладнання, ревізію контактних з’єднань, чистку ізоляції також відбір проб оливи, зняття електричних характеристик обладнання, таких як перехідний опір відповідних комутаційних апаратів. В подальшому це забезпечить безперебійну роботу обладнання,- зазначив начальник центральної групи служби електропідстанцій  ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Темічев.

Майстер служби електропідстанцій Смілянської дільниці ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Козубенко додає, що зараз бригада виконує роботи по заміру перехідного опору:

Здійснюються роботи по технологічній карті. Заводимо привод вимикача, вмикаємо і виконується вимір спеціальним приладом перехідного опору.

Енергетики Черкащини розпочали ремонтні роботи на підстанціях області. Фото: cherkasyoblenergo.com

 

За словами заступника директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Бурли після завершення робіт на підстанціях 150 кВ, розпочнуть ремонтувати підстанції 35 кВ. Така ретельна підготовка підстанцій до осінньо-зимового періоду дасть змогу забезпечити надійний та безперебійний розподіл електроенергії споживачам регіону.

Пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго»

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100