реклама

реклама Делікат

реклама

Сьогодні під час засідання виконкому Черкаської міськради було підтримано впровадження одностороннього руху по одній із вулиць Черкас.

На виконкомі підтримали впровадження одностороннього руху по вул.Поднєвича на одній із ділянок


Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Впровадження одностороннього руху відбуватиметься по вул.Поднєвича на ділянці від вул.Максима Залізняка до вул.Пастерівської.

Також відбудеться встановлення засобів заспокоєння руху в районі будинків №11 та №23 по вул.Поднєвича у Черкасах.

Із відповідним проханням звернулися місцеві жителі.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Чоловік 17.05.2024 09:15
По вул О Маломужа теж потрібно трамплінів зробити а то вечором літають навіжені туди сюди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 жжж 16.05.2024 09:08
Цитую Департамент грамоти.:
Цитую Wtf:
Замість цих чортів на фото корисніше викласти карту з цими вулицями.

Чорта лисого вам, а не карту. У нас і так в колоді тільки п'ять-шість ефективних козирних тузів-менеджерів залишилось!


Бережи туза!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Анатолій 15.05.2024 12:03
засоби заспокоєння руху куди неглянь, як не півметра глибиною так півметра висотою, а ,вигляд паночок начебто їх і витягли з цих заспокоювачих руху.А по факту правил переходу пішоходних переходів пішоходи не ЗНАЮТЬ .Може цим розясненям потрібно занятися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Департамент грамоти. 15.05.2024 11:54
Цитую Wtf:
Замість цих чортів на фото корисніше викласти карту з цими вулицями.

Чорта лисого вам, а не карту. У нас і так в колоді тільки п'ять-шість ефективних козирних тузів-менеджерів залишилось!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 От чорт ! 15.05.2024 11:26
Підглядає у панночки в червоній свитці. Точно списує у неї!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Свита Вія 15.05.2024 10:24
Там зі свити, тільки я - чорт. А то наші панночки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Wtf 14.05.2024 21:56
Замість цих чортів на фото корисніше викласти карту з цими вулицями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Доповнення 14.05.2024 17:29
Причому в рамках експеременту "Ближче до Британії", буде введено лівосторонній рух. Черкаси - це починаючий Лондон!