реклама Делікат

Прокурори Золотоніської окружної прокуратури звернулись до суду з позовом за фактом незаконної зміни цільового призначення значного масиву земель водного фонду з метою подальшої передачі їх у користування приватного товариства як земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту.

Без назви

За даними Державного земельного кадастру земельна ділянка площею 10 га вартістю понад 400 млн грн має обмеження у користуванні, пов’язані з її розташуванням у прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища, натомісць під приводом наявних на ній об’єктів нерухомого майна, належних товариству, вона була виведена із складу земель водного фонду.

В ході розслідування кримінального провадження було встановлено відсутність на вказаній землі будь-якого нерухомого майна.

Наразі господарським судом м. Києва відкрито провадження у справі, де прокурор вимагає скасування незаконного розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації, що є підґрунтям для надання земельної ділянки в оренду та скасування її державної реєстрації як земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Аза Ян 18.05.2024 09:40
Любые земли водных фондов, по умолчанию не представляют исторической ценности. Можно застраивать обьектами, приносящими максимальную выгоду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100