реклама

реклама Делікат

реклама

Черкаська дитяча музична школа № 2 святкує 55 років з дня заснування.

З нагоди ювілею освітній заклад організував звітний концерт.

Привітали навчальний заклад заступниця міського голови Анастасія Чубіна та заступник начальника Черкаської ОВА Олександр Шамрай.

"Вітаю Черкаську дитячу музичну школу № 2 з ювілеєм! Бажаю подальших творчих досягнень, нових звершень та натхнення усім викладачам, учням і колективу закладу", - сказала Анастасія Чубіна.

Дитяча музична школа №2 відзначила ювілей звітним концертом


Від імені міського голови Анатолія Бондаренка вона вручила сертифікат на облаштування музичної зали та нагородила викладачів медалями "За сумлінну працю", грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму та активну культурно-громадську діяльність.

Олександр Шамрай відзначив увесь творчий колектив музичної школи Почесною грамотою Черкаської ОВА за виховання молодого покоління, вагомі творчі здобутки та активну участь у культурно-мистецьких заходах міста.

За понад п'ять десятиріч у школі створено та успішно діє 7 відділів: фортепіанний, відділ народних інструментів, відділ струнно-смичкових інструментів, відділ духових та ударних інструментів, відділ «Клас сольного співу», відділ «Предмет за вибором», відділ музично-теоретичних дисциплін.

Дитяча музична школа №2 відзначила ювілей звітним концертом


Колектив Черкаської дитячої музичної школи № 2 налічує 62 викладача та 510 учнів. Індивідуальний підхід та відданість мистецтву дозволяють освітньому закладу досягати значних результатів на конкурсах і фестивалях різних рівнів. Учні та колективи отримали понад 460 перемог, виявивши свій талант як на міському, обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.

Сім талановитих учнів школи за особливі досягнення отримали стипендію міського голови.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100