реклама

реклама Делікат

реклама

Пацієнти усіх ЦПМСД (поліклінік) в Черкасах можуть записатися до лікаря самостійно онлайн та отримати доступ до електронної медичної карти через новий мобільний застосунок Health24.


Мобільний застосунок є безоплатним для пацієнтів та медичних закладів, які працюють з медичною інформаційною системою Health24. Щоб скористатися новим застосунком необхідно у своєму смартфоні завантажити або оновити застосунок Health24 в App Store або Google Play.

Онлайн-запис до лікаря

До лікарів Центрів первинної медико-санітарної допомоги №1, №2, №3, №4 та №5 доступний онлайн-запис пацієнтів через застосунок Health24. За необхідності пацієнт може самостійно скасувати свій запис на прийом.

Електронна медична карта

У мобільному застосунку Health24 пацієнт може переглянути історію хвороби, інформацію про прийоми у лікаря, електронні направлення, рецепти на ліки, історію хвороби, аналізи, вакцинації.

У медичній карті відображатимуться дані, які лікарі вносили до Health24. Також у своєму електронному кабінеті можна переглянути декларацію зі своїм сімейним лікарем, якщо лікар працює з Health24.

Також у мобільному застосунку є змога додати та переглядати карту дитини або іншого члена родини. Для отримання доступу до карти дорослого необхідно отримати згоду шляхом внесення коду із смс.

Важлива умова для відображення медичних даних - це наявність мобільного номеру телефону пацієнта в базі медичного закладу та виконання міграції епізодів лікування лікарем з електронної системи охорони здоров’я.

Відгуки про заклад та лікарів

Пацієнти можуть поділитися враженнями про лікаря та медичний заклад та ознайомитися з відгуками інших пацієнтів. Відгук буде опубліковано у разі дотримання правил модерації.

Куди пацієнти можуть звернутися за допомогою?

Із питаннями щодо запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до реєстратури медичного закладу або зателефонувати на гарячу лінію Health24 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).

Ольга Куліковська,

керівник прес-служби Health24


реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100