реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкаському районі відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”.

Цього разу проаналізували закупівлі виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради та комунальних підприємств тергромади.

У поточному році виконавчим комітетом проведено 22 публічні закупівлі, вартість яких становить понад 100 тисяч гривень, та 1 публічну закупівлю здійснено комунальним підприємством сільської ради.

444236992_781110164162164_4502634084584219598_n

Що ж було предметом закупівель?

Більшість тендерів оголошено на придбання продуктів харчування для навчальних закладів, оплати енергоносіїв та обслуговування дорожньої інфраструктури (освітлення).

Однак, завдяки державницькій позиції та раціональному підходу частина коштів місцевого бюджету спрямована на потреби Збройних Сил України, зокрема: на портативні радіоелектронні засоби, квадрокоптери та квадроцикли.

У Червонослобідській громаді також дбають і про безпечний навчальний простір, і про підтримку ветеранів. До кінця року планують провести ремонти ще у двох укриттях та облаштувати ветеранський хаб.

Нагадуємо, що робоча група "Прозорість і підзвітність" здійснює свою діяльність з метою моніторингу раціонального використання бюджетних коштів.

Про це пише Черкаська РДА. Фото РДА

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100