реклама Делікат

У КДЮСШ "Спартак" відбувся чемпіонат зі спортивної гімнастики.

Фото: dogp.gov.ua


Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У змаганнях, які приурочили до Дня захисту дітей, взяли участь молодші гімнасти закладу і за підсумками чемпіонату юні спортсмени мають наступні результати:

  • Серед дівчат другого дорослого розряду, обов’язкова програма

І місце – Капуста Яна, Колбасова Дар’я;

ІІ місце – Крамар Світлана, Лук’яненко Злата;

ІІІ місце – Богославец Маргарита, Дичка Ольга, Гулак Аріна.

  • Серед дівчат третього дорослого розряду

І місце – Коваль Уляна, Кузьменко Аліса;

ІІ місце – Будило Злата, Калініч Олександра;

ІІІ місце – Вакуленко Мілана, Дем’янченко Кіра.

  • Серед дівчат першого юнацького розряду

І місце – Назаренко Ксенія;

ІІ місце – Андрієць Аліса;

ІІІ місце – Гречана Соломія, Осадча Поліна.

Фото: dogp.gov.ua


  • Серед дівчат другого юнацького розряду

І місце – Шепель Злата, Крамаренко Поліна, Власенко Аліса;

ІІ місце – Шевченко Аліна, Гевенко Аліна, Нечуєва Софія, Осадчук Вероніка;

ІІІ місце – Грушко Тетяна, Зінченко Мілана, Яременко Валерія, Видиш Марія.

  • Серед дівчат третього юнацького розряду

І місце – Дутко Катерина, Козирєва – Кошелюк Вероніка, Осадча Соломія, Петровська Аліса;

ІІ місце – Завгородня Злата, Совенко Юлія, Степанчук Уляна, Мартюшева Єва, Семенюк Юлія;

ІІІ місце – Кисіль Єва, Коваленко Вероніка, Матвієнко Катерина, Панаско Софія.

  • Серед юнаків другого дорослого розряду

І місце – Тарас Тимофій;

ІІ місце – Титаренко Іван;

ІІІ місце – Хрустальов Костянтин.

  • Серед юнаків третього дорослого розряду

І місце – Бут Артем, Бакунов Ярослав;

ІІ місце – Дегряр Ігор, Шумейко Андрій;

ІІІ місце – Петровський Антон, Воронов Матвій.

  • Серед юнаків першого юнацького розряду:

І місце – Клименко Макар, Зарудний Данііл, Зміхновський Даніслав;

ІІ місце – Ілляшенко Макар, Клименко Фадей, Ткачук Михайло;

ІІІ місце – Шевчук Нікіта, Святун Дарій, Яцентюк Андрій, Мудь Мирон.

  • Серед юнаків другого юнацького розряду:

І місце – Гринько Олексій, Ковальов Захар, Калінін Тимур, Яровенко Арістарх;

ІІ місце – Тихонов Максим, Сіренко Тимофій, Кобилка Аким, Романенко Андрій;

ІІІ місце – Русін Сергій, Муравйов Андрій, Жученко Ілля, Приходько Ігор.

  • Серед юнаків третього юнацького розряду:

І місце – Ткач Ілля, Сандалов Данііл, Гетьман Ярослав;

ІІ місце – Клец Максим, Савенко Артем, Бойко Марко;

ІІІ місце – Аброскін Данило, Шевельов Нікіта, Смирнов Володимир.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі з гімнастики спортивної Бордовська Т.В., Блищик В.С, Калініченко К.А., Хрустальова Т.В., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І, Черепнин С.С., Куць А.Є., Шевченко Р.П., тренери-викладачі з хореографії Кириленко Н.Г., Зуєва Т.І. та тренери-викладачі з акробатики Черненко Д.О, Толмачов А.І.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100