реклама

реклама Делікат

реклама

На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру безпеки в закладах освіти. 

Фото: ck-oda.gov.uaЗокрема, цьогоріч коштом місцевих бюджетів заплановані ремонти 83 найпростіших укриттів. Також на завершальній стадії будівництво двох протирадіаційних укриттів і капремонти ще у стількох же. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, на сьогодні 99% шкіл області забезпечені укриттями: як власними, так і орендованими.

Фото: ck-oda.gov.ua


– Розбудова інфраструктури безпеки в закладах освіти – незмінний пріоритет, – наголосив Ігор Табурець. – Для кожної громади.

Зокрема, навчання в безпеці та у звичному форматі стало доступним для ще однієї школи. Цього разу  у Смілянській тергромаді. Заклад зведений майже століття тому. Облаштувати навіть найпростіше укриття не було технічної можливості. Тож навчались тут досі за змішаною формою. А під час тривог ходили до найближчих укриттів, що в будівлях по сусідству. Тепер мають власне – новозбудоване, протирадіаційне.

Фото: ck-oda.gov.ua


– Укриття розраховане на 380 людей, – додав Ігор Табурець. –  Система вентиляції, альтернативне живлення, автоматична пожежна сигналізація та решта потрібного тут є. Захисна споруда інклюзивна. Класи теж облаштовані, як слід. Цей проєкт профінансовано коштом державного та місцевого бюджетів.

Фото: ck-oda.gov.ua


Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100