реклама

реклама Делікат

реклама

Чиновники, активісти, деякі черкаські журналісти перебувають на конференції в Берліні. Там проходить Ukraine Recovery Conference.

Як написала в «Фейсбуці» громадська активістка Вікторія Феофілова, її візит до Берліну розпочався не дуже.

448316348_7111747598924665_630263865746159011_n

«У мене вкрали багаж на автобусній зупинці прям щойно я висадилась з автобуса Прага – Берлін. Я, звісно, сама неправа, залишивши його без нагляду, але це вперше зі мною таке сталося за всі мої 100500 поїздок по світу. У валізі, на щастя, не було ні документів, ні грошей, ні гаджетів. Але там був ВЕСЬ мій одяг, включно зі спеціально купленою для URC вишитою сорочкою від Hootir і хустки 'згинуть наші вороженьки" від Dodo Socks ... Це вперше у житті я так заморочилась, підбираючи одяг, але дуже хотілося представляти Україну в Берліні також і візуально.

Тож за півдня до події я залишилась в самій футболці і трєніках. Втішали мене всі: працівники вокзалу, поліцейські, Андрій Феофілов телефоном з Донбасу, молодший син... Заперечення, торг, депресія, прийняття - і от я вже іду купувати одяг і взуття, аби не позорити Україну перед міжнародним співтовариством. Ось вам мій новий лук від C&A. А поруч - дівчата, які мене дуже підтримали, допомагали спілкуватися з працівниками вокзалу, відпочивали пивом, дали в дорогу сумку і подушку», - зазначила Вікторія Феофілова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #8 . з Парижу 13.06.2024 22:23
...........зажгла! Мабуть хоче добре прибарахлитися................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 jack 13.06.2024 18:28
//////////////е поїхало в турне..
Хоч би мовчала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Это обокраденный Шпак 13.06.2024 16:17
У меня в Берлине тоже багаж украли! Два багажа! Два чемодана, импортных! И тоже со всем, что было нажито непосильным трудом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Дімон 13.06.2024 16:13
Так і знав. А як там колєга сильної статі, хоч і інвалід? Також тільки трєніки залишились, чи буде представляти місто в останніх своїх стрингах? Якщо й ті не пропив, канєшно. Звичайно, ці неймовірні пригоди черкасьців в Німеції, тепер вийдуть на перших шпальтах світових медіа, не кажучи вже про те, що ввійдуть в анали містечкових медіа. Куди там новинам про конференцію по відновленню та саміт миру. Між іншим - там по суботах фломаркт (блошиний ринок) є в Берліні, якщо підійде до нього, дещо з вкраденого свого може задешево купити знову собі у власність. Є задум зробити перформанс по ціх мандрах черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Це обікрадена активістка 13.06.2024 15:54
Накупила луку, цвібеля по тутошньому. Чистю й плачу. Наша цибуля таки їдкіша! Плачуть пожарниє, плачуть поліція, плачуть наші земляки-біженці, що прийшли мене підтримати попід руки після такого удару судьби, плаче весь прогресивний Берлін, з усима делегатами конференції включно. Такі діла. Вічно Ваша - Вічно обікрадена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Прямо нєжданчик! 13.06.2024 15:44
Ніколи такого небуло і вдруг оп'ять! Коли б каменти на "прочерку" раніше чітала, такого б точно не трапилось. Мабуть хтось з черкаських берлінських ворів навів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Холмс 13.06.2024 15:39
Рекомендую пошукати вкрадену вишиванку і хустку в чемодані тренкіна :lol: І раджу сильно не захоплюватися пивом бо і гаманець поцуплять...