реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасах надають фінансову підтримку ініціативам організацій ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

Міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Марина Гаркава, керівництво департаменту соціальної політики зустрілися з представниками громадських організацій - переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2024 році.

У Черкасах надають фінансову підтримку ініціативам організацій ветеранів війни та осіб з інвалідністю


У рамках міської соціальної програми «Турбота» департамент соціальної політики провів конкурс програм, проєктів і заходів соціальної спрямованості. На розгляд комісії було подано 14 проєктів за трьома напрямками. З них 8 стали переможцями і отримають фінансування з бюджету територіальної громади. Гранична сума фінансової підтримки одного проєкту не більше 175 тис. грн.

  • Напрям «Забезпечення статутної діяльності ГО ветеранів війни»:

- Громадська організація «Черкаський союз учасників АТО» проєкт «Соціальна підтримка учасників АТО/ООС, російсько-української війни, членів їх родин, та формування в суспільства поваги до ветеранів».

- Громадська організація «СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.» проєкт «Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни) та членів їх сімей».

- Черкаська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) проєкт «Всебічна підтримка ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, зокрема і осіб з інвалідністю».

- Громадська організація «Спілка ветеранів повітряно-десантних військ і військ спеціального призначення» проєкт «Рівний-рівному».

  • Напрям «Соціальна адаптація ветеранів війни, у тому числі психологічна допомога ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»:

- Громадська організація «СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ.», проєкт «Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни) з посттравматичним стресовим розладом».

  • Напрям «Сприяння розвитку системи надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю»:

- Громадська організація «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива», проєкт «Театральна студія «Рампа».

- Черкаська обласна організація українського товариства сліпих, проєкт «Надання послуг супроводу осіб з інвалідністю по зору».

- Громадська організація «Сімей дітей з інвалідністю – синдромом Дауна та іншими генетичними порушеннями «Сонячні діти Черкащини» проєкт «Сонячні кроки».

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100