реклама

реклама Делікат

реклама

Прокурори Черкаської обласної прокуратури довели в суді причетність жительки Херсонської області за фактом зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території ( ч. 7 ст. 111-1 КК України).

448210768_884468663707431_585274844916977085_n

Слідством встановлено, що жінка будучи обізнаною про факт ведення російською федерацією агресивної війни проти України, з метою встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань, окупаційної адміністрації держави-агресора, добровільно погодилася зайняти посаду «временно исполняющего обязанности старшего оперуполномоченного главного управления мвд Херсонской области» та у подальшому посаду «инспектора по особым поручениям отделения по режиму и защите государственной тайны отдела делопроизводства и режима главного управления мвд Херсонской области».

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувачену засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 14 років з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, позбавлено спеціального звання капітана поліції колишнього оперуповноваженого ГУНП в Херсонській області.

Спеціальне судове розслідування (in absentia) здійснювалось Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100