реклама

реклама Делікат

реклама

Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ продовжують здійснювати моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії пляжів.

448321330_434261679417415_7565330762908624108_n

Зокрема обстеження проходили на комунальних пляжах «Митницький», «Казбетський», «Соснівський – 1» у місті Черкаси, міському пляжі у Ватутіному та 26 місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах області.

Упродовж тижня на пляжах та у місцях масового відпочинку фахівцями Центру відібрано 8 проб води за мікробіологічними показниками та 8 проб – за санітарно-хімічними.

  • За результатами лабораторних досліджень станом на 14 червня не відповідала гігієнічним вимогам 1 проба води за мікробіологічними показниками (індекс лактозопозитивної кишкової палички) у місці масового відпочинку – на ставку села Тарасово-Григорівка Чигиринської територіальної громади.
  • За санітарно-хімічними показниками відхилень не виявлено.
  • За паразитологічними показниками відібрано та досліджено 4 проби піску, відхилень не виявлено.

Про результати досліджень поінформовано Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та голову відповідної територіальної громади, направлені пропозиції балансоутримувачу місця масового відпочинку на воді щодо проведення необхідних профілактичних заходів.

Ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із місцями рекреаційного водокористування, на території області не зареєстровано.

Моніторинг якості та безпечності води та ґрунту (піску) на пляжах та у місцях масового відпочинку на водних об’єктах області триває.

Про це  інформує Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100