реклама

реклама Делікат

реклама

В магічний вечір неділі, 23 червня, на кіноконцертному майданчику імені Юрія Іллєнка у Каневі відбулися благодійні заходи з нагоди двох унікальних свят – Трійці та Івана Купала.

Фото: kaniv-rada.gov.ua


Організатори заходу, міський відділ культури, зачарували присутніх майстер-класами, концертом та фотозоною, пише Канівська міська рада.

Культурно-мистецькі заходи зібрали довкола себе жителів та гостей громади для того, аби через майстер-класи дізнатися більше про українські традиції та звичаї, які крізь роки проносили та збагачували наші предки.

Фото: kaniv-rada.gov.ua


Для дітей провели майстер-клас з плетіння віночків, якими потім прикрасили Марену. Під час творчої зустрічі дітки виготовляли іграшки. Власні вироби дітки змогли забрати додому для ігор та на пам’ять про цікавий захід, який відкрив їм ще більше уявлень про свято.

Далі для гостей чекав концерт за участю: хору «Кобзарева Криниця», фольклорного ансамблю «Джерела», народного ансамблю «Здоровенькі були», зразкового ансамблю «Невгамовні», Людмили Салтикової, народного аматорського гурту «Філософія серця» та ансамблю міського будинку культури.

Фото: kaniv-rada.gov.ua


Зауважимо, що вперше організатори заходу, роздавши листочки з словами пісень присутнім, заспівали разом.

Також під час концерту відбувся аукціон продажу двох гільз, які розписала лауреат мистецьких конкурсів Марина Головко.

Фото: kaniv-rada.gov.ua


Під час святкування зібрали 15500 грн для Романа Секрета з 25 ОСБ (окремий стрілецький батальйон) на комплектуючі для бойової броньованої машини та прилад нічного бачення. А з аукціону продажу гільз - понад 4000 грн для військової частини, яка захищає небо над Канівською громадою.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100