Кубок України в легкої атлетики днями приймало місто Львів.

Участь у змаганнях разом із представниками різних регіонів України взяли спортсмени Черкащини.

Ростислав Голубович став переможцем Кубка України з бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 51,31 секунди. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Тренують спортсмена Інна Василенко та Олександр Старовойтов.

Микола Галлямов став срібним призером Кубка з метання диска з результатом 35 метрів. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Його підготували тренери Петро Кудін та Олександр Кудін.

Вікторія Ніколенко виборола срібну нагороду з бігу на 400 м із бар’єрами серед жінок, її результат – 1:00,55. Вікторія є вихованкою Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Денис Нечипоренко також виборов друге місце з бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 52,27 секунди. Спортсмен – вихованець Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності. Його тренують Леонід Нечипоренко та Олена Нечипоренко.

Про це інформує Федерація легкої атлетики Черкаської області.