реклама Делікат

Органами прокуратури постійно приділяється увага посиленню протидії всім формам проявів торгівлі людьми.

Дана проблема стала особливо гострою під час відбиття збройної агресії проти нашої Держави. Війна посилює ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації, так само, як і людську вразливість загалом. Цьому сприяють втрата роботи та ризик опинитися за межею бідності, внутрішнє переміщення, виїзд за кордон, проживання на окупованій території, непридатність оселі для життя та інші соціальні чинники – пенсійний вік, інвалідність, самостійне виховання дітей, багатодітність тощо.

2024_07_29t110929.863

У складних умовах люди можуть погоджуватися на пропозиції нелегальної праці як на території України, так і за кордоном. У цьому й криється головний ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми.

Торгівля людьми має різні види, серед яких може бути примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво і використання у збройних конфліктах.

З метою підвищення ефективності протидії торгівлі людьми, покращення взаємодії між правоохоронними, державними органами, громадськими організаціями, в Черкаській обласній прокуратурі 29.07.2024 проведено робочу зустріч з представниками профільних управлінь та відділів Черкаської обласної військової адміністрації, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Черкаській області, а також неурядових організацій, громадських об’єднань, зокрема, Благодійної організації «Сто відсотків життя Черкаси», на якій визначено та опрацьовано спільні скоординовані заходи щодо ефективного функціонування механізму запобігання торгівлі людьми в Україні і в регіоні, зокрема, боротьби зі злочинними проявами та надання всебічної допомоги постраждалим особам.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100