Чемпіонат України на відкритому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат з велосипедного спорту (трек) відбувся в Києві.

Участь у змаганнях узяли 172 представники різних регіонів України, серед них – 13 із Черкаської області.

Черкащани вибороли низку нагород чемпіонату.

Команда дівчат – Карина Потьомко, Юлія Тичковська, Ганна Позднякова та Єлізавета Лук’янко – стали переможницями у командній гонці переслідування 3 км, фінал.

У командному спринті серед дівчат Юлія Тичковська, Карина Потьомко та Ганна Позднякова посіли третє місце.

Команда чоловіків у складі: Данила Козоріза, Андрія Підкуйка, Ярослава Кліменока та Максима Титаренка – у гонці переслідування 4 км, фінал, здобули бронзу.

У гонці «Медісон» (дівчата), 52 кіл з 7 п/ф Юлія Тичковська та Карина Потьомко стали золотими призерками.

У гонці «Медісон» (юнаки), 70 кіл з 10 п/ф Вячеслав Коноплянко та Богдан Потьомко здобули 2 місце.

Вячеслав Коноплянко та Богдан Потьомко у складі збірної команди разом зі спортсменами із Житомирської та Вінницької областей здобули срібло у командній гонці переслідування 3 км (юнаки), фінал.

Ганна Позднякова стала 4-разовою переможницею: омніум, індивідуальна гонка переслідування на 2 км (дівчата), у груповій гонці (дівчата) та гонці з вибуттям, здобула друге місце – кейрін (дівчата), а також виборола дві бронзи (гіт 200 м з/х, дівчата та спринт, дівчата).

Юлія Тичковська виборола срібло (гонка з вибуттям, дівчата).

Вячеслав Коноплянко став бронзовим призером (групова гонка, юнаки).