реклама Делікат

Регіональна онлайн-конференція «Наповнюємо життя ЗМІСТом вже сьогодні» днями відбулася в Черкасах.

Це перший захід такого формату, який організувала в межах освітнього проєкту «ЗМІСТ» Громадська організація «Нові українські наративи» спільно з ГО «Відкриті».

Учасниці конференції – жінки ВПО, які брали участь у офлайн воркшопі у Черкасах навесні цього року. Під час нинішнього заходу вони мали можливість поділитися своїми успіхами за цей період.

Олена Собко вимушено виїхала із окупованого Енергодара разом із трьома дітьми та оселилася в Каневі. Жінка розповіла про свій шлях у розвитку власної справи.

Олена Собко, учасниця проєкту «ЗМІСТ», фото надане організаторами проєкту


– Я займаюся виготовленням косметики та мила ручної роботи вже 7 років, – зазначила Олена. – Це було моїм хобі, адже я 15 років працювала лаборантом на Запорізькій атомній електростанції. Після переїзду на Черкащину в 2022 році вирішила вивести хобі на новий рівень. Взяла участь у конкурсі та отримала грант. Тепер маю власний бренд натуральної косметики, орендую невеличку лабораторію в центрі Канева. У квітні цього року була на тренінгу освітнього проєкту ЗМІСТ «Основи цифрової та інформаційної гігієни», отримала корисні знання щодо штучного інтелекту. Тепер активно користуюся ChatGPT, що допомагає мені швидше створювати дописи для соцмереж. Дуже вдячна команді ЗМІСТу за такі заходи, які дають багато знань, які можна використовувати на практиці в своїй щоденній роботі.

Олена Хіміч з Ізюма значну частину свого життя дбала про чотирьох дітей. Коли вони виїхали за кордон, жінка лишилася в Черкасах і почала шукати, чим зайнятися.

Олена Хіміч, учасниця проєкту «ЗМІСТ», фото надане організаторами проєкту


– Я придбала швейну машинку на ОLХ, щоб не сумувати після від’їзду зі свого міста, – поділилася Олена. – Потім зареєструвалася на безкоштовний марафон з пошиття нижньої білизни і створила свій перший комплект. Так і вирішила займатися пошиттям одягу. Почала навчатися спочатку онлайн, потім офлайн. Зараз отримала грант на пошиття трикотажних виробів, які хочу оздоблювати  вишивкою. Поступово рухаюся до розвитку власного бренду. Вдячна за освітню платформу ЗМІСТ, яка дозволяє отримувати ті знання, які мені дуже  допомагають на цьому шляху.

Юлію Путченко проєкт «ЗМІСТ» теж надихнув на нову діяльність.

– Мені дуже сподобалася зустріч офлайн у Черкасах, – ділиться враженнями Юлія. – Зараз я проходжу навчання у школі графічного дизайну. Це складно, але і дуже цікаво. Вже почала викладати свої перші роботи на стоках. Звісно, є певні складнощі, іноді не вистачає навичок і впевненості. Але слухаю спікерок проєкту «ЗМІСТ» і вони надихають та надають віри!

За словами Любові Правдіної, президентки ГО «Нові Українські Наративи», яка реалізовує освітній проєкт «ЗМІСТ», жіноче ком’юніті, сформоване проєктом, продовжує розвиватися.

– Учасниці проєкту часто ділились тим, що їм часто не вистачає підтримки і мотивації. І з нашої ініціативи та за підтримки наших партнерів, ми намагаємось супроводжувати жінок далі – тобто і після того, як вони завершують навчання: влаштовуємо зустрічі менторської підтримки, конференції з обміну досвідом тощо, – додала Любов. – Ми продовжуємо супроводжувати і допомагати учасницям нашого проєкту, підтримуємо їх та відстежуємо історії їхніх успіхів. І повірте, ці історії дуже надихають – і нас, організаторів, і інших учасниць. Ми точно знаємо, що кожна може реалізувати свою найсміливішу ідею. А знання та навички для цього ми надаємо на наших офлайн та онлайн заходах.

Під час онлайн конфренції, фото надане організаторами проєкту


Деякі учасниці конференції отримали подарунки від тренерки проєкту «ЗМІСТ», експертки з низькобюджетного просування в соціальних мережах Надії Раюшкіної та голови ГО «Відкриті», комунікаційниці Юлії Фомічової.

Це, зокрема, можливість безоплатно розміщувати рекламу своїх товарів і послуг у локальних черкаських групах у Фейсбук, висвітлення діяльності учасниць у медіа, доступ до маркетингової онлайн сесії. А Юлія Путченко, графічна дизайнерка, отримає оплачувані замовлення, які стануть частиною її портфоліо.

До слова, проєкт «ЗМІСТ» триває вже майже рік. За цей час, крім онлайн курсів, було реалізовано серію офлайн воркшопів, відвідувачками яких стали 365 учасниць. Загалом же проєкт об’єднав уже 6800 жінок ВПО.

Про це повідомляють організатори проєкту.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100