Понад півсотні індивідуальних консультацій і низка заходів для ветеранів та їхніх сімей.
Такі результати першого місяця роботи фахівчинь із супроводу ветеранів, які працюють у службі соціально-психологічної підтримки військових та членів їх родин Черкаський міський центр соціальних служб.
Прийом фахівчині здійснюють у Ветеранському просторі департаменту соціальної політики.
Найбільш затребуваними стали питання:
«Практика показує, що фахівець із супроводу ветеранів працює не тільки з ветеранами. До нас ідуть також їхні родини та діючі військовослужбовці. Тому, крім фахової та психологічної підготовки, знання законодавства ми додатково шукаємо навчальні програми для підвищення кваліфікації. Зараз набуваємо досвіду, з часом будемо збільшувати кількість фахівців, аби бути максимально корисними захисникам і захисницям, які повертаються до цивільного життя», – говорить директорка Центру соціальних служб Людмила Савранська.
«Я з власного досвіду знаю про потреби і проблеми цієї категорії. Вже маю позитивні кейси і напрацювання. Наприклад, вдалося вирішити питання про реабілітацію важкопораненого бійця. Відвідували на дому маломобільного ветерана. Виявляємо потреби, плануємо заходи групової та індивідуальної роботи, консультуємо відвідувачів очно і по телефону. Головне – тримати руку на пульсі, оскільки змінюється законодавство і запити суспільства», – розповідає Марина Цибенко, фахівчиня із супроводу ветеранів.
Нагадуємо, що Ветеранський простір працює за адресою:
Режим роботи:
Контактні телефони простору:
Більше про сервіси ветеранського простору ТУТ.
Про це інформують у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.
реклама