реклама Делікат

Міський голова Черкас розповів про зустріч у Міністерстві в Києві та наслідки. Включення він зробив увечері в п’ятницю після зустрічі.

«Відбулася важлива зустріч в Міністерстві розвитку громад та територій України, до якої було долучено міських голів з усіх областей. Зустріч проходила під керівництвом Олексія Кулеби, Віце-прем'єр-міністра з відновлення України.

544

З основних тем, які ми обговорювали, були питання водопостачання і теплопостачання у громадах. Зазначу, що підняття тарифів на воду в нашому місті не планується. Проте в умовах підвищення цін на електроенергію та зростання заробітних плат, існуючі тарифи стали збитковими. Ми повинні знайти більше 100 мільйонів гривень для забезпечення нормальної роботи важливих комунальних підприємств.

Але ми робимо все можливе, щоб ці проблеми не позначилися на якості ваших послуг», - зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Скрін з відео, розміщеного в телеграм-каналі міського голови

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #9 Тарас 26.01.2025 14:05
Передай 40 млн. "маминої спадщини" :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Ольга Іванівна 26.01.2025 06:15
Комунальна мафія верещить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Олег 25.01.2025 23:19
Пошукай у себе в карманах!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 ВІКТОР 25.01.2025 19:35
Необгрунтовано високі доходи міських високопосадовці в сумарно набагато вищі цих 100млн.грн. Пане міський голова, не вводіть місцян в оману!, містяни вони не дурні, ми все дуже добре розуміємо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Лисянка 25.01.2025 13:49
Цитую Анатолій:
Карась Теплокомун- 3млн в рік зарплата.
начальник тралейбусного парку 100.000
Начальники департамінтів 80.000
Секретарь місьради їздив на мерседесі останьої марки, заробив свій бізнес на посаді Звертаємось до Вас
Анатолій Васильович- наведіть справедливий порядок у місті. порядок


Щас, тільки штанці підтягну і сходу наведу порядок..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 ЮЗР 25.01.2025 11:46
Найдёшь легко..если уменьшить всем з/п до 10тыс..тому ж Карасю..Пиарщик хренов :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Анатолій 25.01.2025 11:21
Карась Теплокомун- 3млн в рік зарплата.
начальник тралейбусного парку 100.000
Начальники департамінтів 80.000
Секретарь місьради їздив на мерседесі останьої марки, заробив свій бізнес на посаді Звертаємось до Вас
Анатолій Васильович- наведіть справедливий порядок у місті. порядок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #2 Стабилизец 25.01.2025 09:21
Сотнітисячні зарплати зі своїми комунальними корефанами знаходить безшумно і безпроблемно