Громадська організація «Черкаський інститут міста» ініціює проєкт для ветеранів та їх родин «До себе».
Це комплекс тренінгів і лекцій, покликаний допомогти ветерану та/чи його рідним повернутися після перебування у складних воєнних умовах до нового життя. У цьому важливими аспектами, вважають організатори, є фізичне й психологічне відновлення. Нині оголошено набір у першу групу проєкту.
– Надихнули на такий підтримуючий проєкт наші курсанти школи пілотування, серед яких багато ветеранів російсько-української війни. Коли вони приходять до нас, ми бачимо злість, агресію, певне нерозуміння. Далі ж відбувається лагідна адаптація, спілкування між з собою та з нашим колективом, десь хлопці проходять лікування. І ми бачимо, як на очах змінюється сприйняття, як злість перетворюється на посмішку і ветерану вже хочеться і зайнятися своїм здоров’ям, вирішувати побутові проблеми, жити, власне, умовно нормальним життям далі, – зазначає комунікаційниця та проєктна менеджерка ЧІМ Анна Сакун.
Перший етап проєкту «До себе» – це фізичне відновлення. Тож відбудуться тренінги для бійців, ветеранів та їх родин із методик і технік оздоровчого масажу «Добрі руки». Далі ж проводитимуть психологічні лекції зі стрес-менеджменту. Все – аби створити підтримуюче середовище і для ветеранів, і для їх родин та надати корисні навички як фізичної допомоги чи самодопомоги, так і психологічної.
За словами керівника ЧІМ Івана Подоляна, це – не перший ветеранський проєкт Черкаського інституту міста. Минулоріч громадська організація та «Черкасидронбуд» запустили Ветеранську стипендіальну програму технічного спрямування. Нині ж проєктом «До себе» запрошують до участі ветеранів та їхніх рідних у свій простір відновитися, повчитися й повернутися «До себе».
Участь у проєкті безоплатна. Кількість місць у групі обмежена – 10 осіб. Зареєструватися на перший етап проєкту можна за посиланням.
*Соціальна реклама
реклама