У соціальних мережах останнім часом активно поширюються відео, на яких водій автомобіля Mercedes-Benz демонстративно порушував правила дорожнього руху.

Днями керманич Mercedes-Benz на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянської вчинив дії, які мають ознаки адміністративного правопорушення:

  •  не надав дорогу транспортним засобам, що наближалися до перехрестя головною дорогою,
  •  виїхав на смугу зустрічного руху, не переконавшись у безпечності маневру та не створюючи перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

3 червня поліцейські виявили цього водія та склали щодо нього протокол за ч. 5 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) КУпАП.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 1445 грн або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Складені адміністративні матеріали передадуть до суду для розгляду, повідомляють у патрульній поліції Черкаської області.

Також під час перевірки документів, наданих водієм, патрульні виявили ймовірний факт невідповідності номерів та агрегатів кузова. Для з’ясування всіх обставин та проведення подальших процесуальних дій на місце викликали слідчо-оперативну групу. Автомобіль вилучили на арештмайданчик.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Swimfest

bigmir)net TOP 100