За спецлінією «102» надійшло повідомлення від мешканки Сміли про чоловіка, який блукає вулицями, говорить незрозумілі речі та не орієнтується в просторі. З’ясувалося, що він є пацієнтом однієї з міських лікарень. Правоохоронці доставили його назад до медичного закладу без жодних ушкоджень.

Сміла

Подія сталася напередодні близько 19:00 год на Черкащині в місті Сміла. Поліцейські охорони області за лічені хвилини прибули на місце. Вони виявили розгубленого чоловіка та встановили його особу. Ним виявився 27-річний мешканець одного із сіл Драбівського району, який перебував на стаціонарному лікування. У лікарняних тапках він подолав близько 5 кілометрів, за його словами він намагався знайти дорогу додому. Проте, почало вечоріти, і самостійно повернутися до лікарні він теж не зміг.

Поліцейські не залишили чоловіка без допомоги: вони зв’язалися телефоном з його родичами та відвезли пацієнта до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.

Управління поліції охорони в Черкаській області

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100