Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного жителя Черкас, який обіцяв військовослужбовцю допомогти «вирішити питання» в обхід закону.

517817898_1176765721144389_2987940504148032728_n

Слідством встановлено, що чоловік запропонував військовому Збройних Сил України вплинути на рішення Головної військово-лікарської комісії щодо встановлення статусу «обмежено придатний до військової служби». За свою «послугу» він запросив 5 тисяч доларів США.

Проте оборудка не вдалася — зловмисника затримали правоохоронці просто під час передачі коштів. Оперативна розробка та затримання відбулися в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Затриманому обрали запобіжний захід, а матеріали справи передали до суду. Досудове розслідування проводили слідчі Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури та за оперативного супроводу Департаменту військової контррозвідки СБУ.

519493057_1176767427810885_7585077887949837831_n

Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає як грошовий штраф, так і позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100