реклама
реклама

Скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох чоловіків за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За результатами розслідування встановлено, що обвинувачені у травні 2023 року почали співпрацювати з окупаційною адміністрацією «лнр» та зайняли посади начальника та головного інженера т. зв. «Свердловского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия» у складі «Луганскгаз».

530777188_1197658232388471_3131603359195063810_n

Чоловіки організували передачу матеріальних ресурсів у вигляді природного газу силовому блоку окупаційної влади Довжанського (Свердловського) району Луганської області у значних розмірах. Протягом тривалого часу фігуранти, діючи за законодавством рф, розпоряджаються природніми ресурсами на власний розсуд в інтересах псевдоорганів влади, створених на тимчасово окупованій території Луганщини.

Наразі обвинувачені перебувають у розшуку.

Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні забезпечено співробітниками УСБУ в Черкаській області, за процесуального керівництва групи прокурорів обласної прокуратури.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 111-2 КК України передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100