реклама
реклама

За період із 11 до 15 серпня фахівці, моніторячи якість та безпечність питної води на Черкащині, виявили відхилення в одній пробі.

voda

Про це повідомляє Черкаський обласний ЦКПХ.

Із джерел та мереж централізованого водопостачання було відібрано та досліджено:

  • 120 проб питної води за мікробіологічними показниками;
  • 83 – за санітарно-хімічними.

Відхилення від гігієнічних вимог за мікробіологічними показниками виявлено в одній (0,1%) пробі (загальні коліформи) на сільському водогоні Чорнобаївської територіальної громади.

За санітарно-хімічними показниками відхилень від встановлених нормативів не виявлено.

Про результати досліджень поінформовано Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та голову Чорнобаївської територіальної громади, направлено відповідну пропозицію щодо проведення необхідних профілактичних заходів.

Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою та питним водопостачанням, на території області не зареєстровано.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100