Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів виїзну нараду з підрядником, який займається капітальним ремонтом вулиці Козацької.

photo_2025-08-25_15-50-28 (2)

«Це один із об'єктів благоустрою, що змінить обличчя Митниці», – зазначає Анатолій Бондаренко у своєму телеграм-каналі.

photo_2025-08-25_15-50-28

Під час наради разом обговорили майбутній вигляд зеленої зони, пішохідних ділянок і тротуарів. Йдеться не лише про оновлення інфраструктури, а й про створення сучасного громадського простору, де мешканці зможуть комфортно відпочивати та проводити вільний час.

photo_2025-08-25_15-50-28 (3)

«Для мене, як міського голови, важливо, щоб кожен такий проєкт наближав Черкаси до рівня європейських міст», – говорить Анатолій Васильович.

538360929_1069875578632890_775244902190456994_n

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Петя 29.08.2025 15:10
Місто сплачує за облаштування середовища навколо приватної забудови?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Справедливість 27.08.2025 12:54
Звісно,під час війни чергові тротуари на Митниці- найважливіше.Особливр коли в інших районах зроблені доріжки для мешканців не на часі,як завжди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 юра 26.08.2025 11:59
Які добрі і безкорисливі облииччя. Їхня головна мрія-це забудувати всю набережну.Звісно без будь-якої вигоди для себе :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Вау! 26.08.2025 11:39
Ну і харі! І оце "обличчя" міста! Судячи по годиннику - врємя=дєньгі! "По черкаськи" пальцем тикає, щоб всі бачили останнє нвдбання, на згадку про бурно прожите літнє відрядження! Скромняжка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 ЮЗР 26.08.2025 11:37
Бондаренко наверно хотел сказать: "Це один з об'єктів де добре бабло відмивати"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Віктор 26.08.2025 09:38
Коли буде нарада на будівництві SPA-салону бондаренків у Сокирному? Як там іспанська вілла :eek: 8) :cry: :-* ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 Анатолій 26.08.2025 05:23
Ті черкасці,які бачать це будівництво, повинні бути задоволені--люди працюють з 8 годин до 20-21години,в будні і вихідні! Так тримати, дякуємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Кєша 26.08.2025 03:19
Забагато піару. Тим більше що надто непрофесійно зробленого який працює в мінус
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 мер виїздник 25.08.2025 20:09
"Європейську" парковку на перехресті Чорновола-Захисників України (Волкова) вже зробили. Нормативна відстань від перехресття до парковки, яка забезпечує безпеку руху транспорту , не витримана (=0). Розмежування між пішохідним тротуаром і парковкою не має,що створює небеспеку для пішоходів. Як таке пропускають бюджетні чинуші? Чи вони вирішили поповнити пацієнтами другу поліклініку?