Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 42-річного місцевого жителя за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілому (ч. 2 ст. 286 КК України).
У серпні поточного року 42-річний водій автомобіля марки «Ford Escape», рухаючись по проїжджій частині вулиці Гетьмана Сагайдачного у м. Черкаси, на перехресті з вулицею Пастерівською допустив зіткнення з автомобілем ЗАЗ, у салоні якого перебувала пасажирка.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди 70-річна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 286 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури