Прокурори Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо місцевого мешканця, який за допомогою електронно-обчислювальної техніки виманював гроші у потерпілих, а також незаконно зберігав за місцем проживання зброю та наркотики (ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України).

3

За даними слідства, житель Канівської територіальної громади у лютому 2025 року в змові із невстановленою особою за допомогою електронно-обчислювальної техніки здійснили вхід у додаток «Приват24», звідки перерахували гроші потерпілих на власні карткові рахунки, внаслідок чого двом особам завдано шкоди на майже 85 тис. грн.

У подальшому за місцем проживання злочинця було проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено докази злочинної діяльності, зокрема банківські картки та мобільні телефони. Крім того, в ході обшуку було виявлено та вилучено вогнепальну зброю та патрони, які він зберігав без передбаченого законом дозволу, а також психотропну речовину – амфетамін.

У разі доведення винуватості обвинуваченому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими СВ ВП № 1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100