Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» продовжує оновлювати мережі та дбати про безпеку мешканців міста.

Фото: vodokanal-cherkasy.ck.ua


31 жовтня на вулиці Смілянській встановили новий, сучасний люк.

Він не лише міцний і безпечний, а й має естетичний вигляд, гармонійно вписуючись у міський простір. Працівники підприємства зазначають, що такі оновлення — це частина системної роботи з підтримання порядку на мережах і створення комфортних умов для черкасців.

573941831_1246352274202485_6149132547083064805_n

«Безпека пішоходів і порядок на мережах — наша щоденна турбота. Ми працюємо, щоб місто жило комфортно», — повідомляють у КП «Черкасиводоканал».

реклама

Коментарі  

 
+9 #2 Хвєдя 01.11.2025 12:23
Це собитіє всесвітнього значенія!!! Ето прославить КП «Черкасиводокан ал» на вєка! Про це будуть пєть пєсні і слагать легенди! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Казік Малєвіч 01.11.2025 11:56
Хоча б кришку помили! Більш менш чорною б виглядала, якщо вже всю чорну краску розікрали, і покрасити нічим, щоб "Чорний круг" створити! А чо, світова слава, ввійшли б черкаські анали! От така вона сучасна естетика в сучасних суперновинах про суперподії в т.з. сучасних медіа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100