Прокурори Уманської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного жителя району за фактом допуску до керування транспортним засобом особи, яка не має на те права, що спричинило тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 287 КК України).

589946993_1287260146761612_7026182220664472466_n

За результатами досудового розслідування, чоловік систематично дозволяв неповнолітньому синові керувати власним автомобілем, попри те, що хлопець за віком не мав відповідних повноважень. Наприкінці червня цього року підліток знову виїхав на авто з дому, після чого порушив правила дорожнього руху та зіткнувся з мотоциклом.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди водійка мотоцикла отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості, а її пасажир – тяжкі травми.

Досудове розслідування проводилося слідчими Уманського РУП ГУНП в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 287 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з відповідальністю за технічний стан або експлуатацію транспортних засобів, на строк до трьох років або без такого.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики Черкаської обласної прокуратури

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100