У Черкаській області міська влада Кам’янки відмовилася демонтувати пам’ятник російському поету Олександру Пушкіну.

Про це повідомляє громадська ініціатива «Деколонізація Україна».

У відповіді на звернення активістів представники міської влади зазначили, що пам’ятник нібито перебуває на балансі Черкаської обласної ради, та порадили адресувати вимоги щодо його демонтажу саме обласному органу влади.

photo_2026-01-19_12-56-52

Після цього активісти направили офіційний лист до Черкаської обласної ради з вимогою негайного демонтажу пам’ятника як символу російської імперської спадщини. Також звернення скерували до Українського інституту національної пам’яті з повідомленням про те, що проблема наявності таких об’єктів у публічному просторі Черкащини досі залишається невирішеною.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Перехожий 21.01.2026 13:11
Хотілось би подивитися на тих активістів, яких очолює пан Поздняков. Колись одні мудрі екологи пропонували закрити всі атомні електростанції і перейти на сонячні. Добре, що наляканий Кучма умудрився закрити тільки одну. Звісно замість Пушкіна можна поставити на той п'єдестал пам'ятник Ющенку, який колись проїздом був у Кам'янці, але він ще живий. Так що питання залишається відкритим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100