Упродовж двох днів на базі Радниківського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області проходив курс «Модерування освітніх процесів» для інспекторів Служби освітньої безпеки Уманського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.

619204377_1360393166131968_8383268455121389236_n

Навчання реалізували за програмою, розробленою Канадською поліцейською місією, повідомляє поліція Черкаської області.

Курс був спрямований на підвищення рівня професійних компетентностей інспекторів, які щоденно працюють у закладах освіти та взаємодіють з учнями, педагогами й батьками.

Тренінг провела старший інспектор сектору Служби освітньої безпеки — сертифікований інструктор курсу, яка пройшла відповідну фахову підготовку. Під час навчання учасники опрацювали особливості взаємодії з учнями різних вікових категорій, підготовку та структурування занять, інструменти активного слухання й ефективної комунікації, алгоритми врегулювання конфліктних ситуацій в освітньому середовищі, а також створення якісних і зрозумілих презентацій.

617665906_1360393186131966_636088270888008881_n

Окрему увагу приділили практичному використанню можливостей штучного інтелекту під час підготовки та проведення занять. Курс мав прикладний характер і був орієнтований на формування навичок, які інспектори можуть застосовувати у щоденній роботі з учнями.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100