Вже понад місяць, як у Черкасах відкрився підрозділ фізичної на медичної реабілітації «Пролісок» на базі Черкаського клінічного онкоцентру. Заклад символічно розпочав свою роботу 1 січня. Дата обрана не випадково — початок року як символ нового старту для тих, кому відновлення дається найважче.
Підрозділ фізичної на медичної реабілітації «Пролісок» (рішення МОЗ України про видачу ліцензії від 14.02.2019 № 330) має такі напрями роботи:
- Реабілітація пацієнтів після агресивних методів лікування (хіміотерапії, променевої терапії та складних оперативних втручань).
- Реабілітація військовослужбовців: фахова допомога після поранень, контузій та наслідків тривалої іммобілізації.
- Нейрореабілітація: відновлення пацієнтів після інсультів, черепно-мозкових травм та складних нейрохірургічних втручань.
- Ортопедичне відновлення: лікування та реадаптація після операцій на опорно-руховому апараті, протезування та перенесених тяжких соматичних захворювань
Головне, що відрізняє «Пролісок» від більшості подібних закладів — реабілітація тут безкоштовна. Пацієнт може обрати стаціонарний або амбулаторний формат залежно від стану здоров'я та рекомендацій лікарів.
Потрапити на відновлення просто: достатньо отримати направлення від лікуючого лікаря і зателефонувати для запису. Далі — первинна консультація, на якій фахівці оцінюють стан пацієнта і складають індивідуальну програму. Лікування починається з огляду лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, після якого до роботи підключається команда реабілітологів. За словами засновників, ключова відмінність їхнього підходу — фахівці працюють спільно, а не ізольовано: разом ставлять цілі і коригують програму на кожному етапі.
Медики наголошують: зволікати з реабілітацією не варто. Що раніше розпочато відновлення — то більші шанси повернутися до звичного ритму життя.
«Пролісок» знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Пахарів хутір, 4. Записатися на безкоштовну консультацію можна за номером 096 935-67-55.
«Пролісок» — тому що навіть найменша квітка пробивається крізь сніг!
*Соціальна реклама
реклама