Канівська багатопрофільна лікарня минулого року наростила хірургічну активність, отримала понад 93 мільйони гривень від НСЗУ та підтвердила першу акредитаційну категорію. Про підсумки роботи головний лікар Віра Шапошник звітувала перед виконавчим комітетом 4 березня.
Заклад обслуговує мешканців чотирьох громад — Канівської, Степанецької, Бобрицької та Ліплявської — і має сім госпітальних відділень: хірургічне, терапевтичне, інфекційне, неврологічне, педіатричне, екстреної та паліативної допомоги.
«За договором з Національною службою здоров'я України на 15 пакетів медичних послуг лікарня отримала кошти в сумі 93 808,33 тис. грн», — повідомила Шапошник.
На ці та власні кошти в закладі провели поточний ремонт: частини хірургічного відділення, коридору патологоанатомічного відділення та стелі харчоблоку. Окремо встановили систему автоматичної пожежної сигналізації в корпусі терапії. Додатково лікарня отримала гуманітарну та благодійну допомогу на понад 6,5 мільйона гривень.
Помітним результатом року стало зростання кількості операцій. «Кількість оперативних втручань у 2025 році зросла на 146 випадків, або на 6,0%. Таким чином, збільшилась оперативна активність з 69,0% до 73,2%», — наголосила головний лікар.
Паралельно лікарня нарощувала цифровізацію: у 2025 році персонал створив 575 тисяч електронних медичних записів, а загальний масив даних у системі E-Health за п'ять років сягнув понад 3,2 мільйона записів.
У 2026 році пріоритетом стане розвиток паліативної допомоги — зокрема запуск мобільної амбулаторної служби. Також заплановано капітальний ремонт відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії та розширення реабілітаційних послуг для ветеранів, дорослих і дітей.
про це пише Канівська міськрада. Фото міськрада
реклама