реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У Черкаській міській раді повідомляють, що відповідно до спільного наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації та начальника Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 19.04.2022 № 3/150, проведення мирних зборів, мітингів, походів, демонстрацій та інших масових заходів на території Черкаської області можливе виключно за умови їх обов’язкового письмового погодження з Черкаською обласною військовою адміністрацією.

657857805_1237558328531280_876716388333611368_n

Крім того, відповідно до доручення начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 09.09.2022 № 41-Д, у разі надходження запитів на проведення зазначених заходів, вони підлягають попередньому опрацюванню органами місцевого самоврядування з подальшим направленням до районних військових адміністрацій для узагальнення та підготовки висновків.

Також звертають увагу, що запити щодо надання дозволу на проведення масових заходів необхідно подавати завчасно — не пізніше ніж за 5 робочих днів до запланованої дати проведення заходу. У разі порушення термінів подачі запитів, у погодженні проведення заходу може бути відмовлено.

Тож просять враховувати зазначену інформацію при плануванні та організації масових заходів.

Про це інформує Департамент управління справами та юридичного забезпечення ЧМР.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100