реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці очільник Фонду "Рідна країна", уродженець Чорнобаївщини Микола Томенко.

У мальовничому селі Старий Мохнач з ініціативи власника місцевої етносадиби Віктора Мірошниченка "Старий Мохнач" зібралися поціновувачі української культури, народних традицій, звичаїв та ремесел з усієї України.

698680762_122253292226130539_6979149322921007895_n

У програмі етнофестивалю були виступи фольклорних колективів, виставка сільських фотографій минулого століття, літературні читання авторської поезії та творів Михайла Драй-Хмари і Анатолія Дімарова, майстер-клас із традиційного українського танцю.

Патріотична молодь із гурту "Бойові мурахи" спільно з ветеранами російсько-української війни провела благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.

Фонд "Рідна країна" відзначив військово-патріотичну діяльність школярів спортивними подарунками, а всі заклади культури місцевих громад отримали від команди "Рідної країни" світоглядний набір книг.

694625479_122253292280130539_8303565595706545062_n

"Головний висновок з цього важливого просвітницького та культурологічного заходу:

- боротьба за збереження та примноження національної культури, рідної мови та народних традицій обʼєднує український народ і додає наснаги у війні за незалежність та волю України", - наголошує Микола Томенко.

Недаремно ж визначний поет-неокласик і перекладач Михайло Драй-Хмара, який народився на Чорнобаївщині, ще 100 років тому написав пророчі рядки:

«…лежавши на печі,

держави не збудуєш…

Та ми побачимо ще кращі дні:

кров пролилася недаремно -

вона розбудить нам свідомість.

Надійтеся не на чужі,

а на свої, на власні сили».

«Козацький край»

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100