Випускниця ліцею «Гармонія» Знам'янської міської ради Діана Музика стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв. Дівчину та її наставницю Ірину Гвоздик відзначили представники філії «Центральний лісовий офіс», Черкаської обласної організації Товариства лісівників України та Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості.

Діана — учасниця «Петрівського шкільного лісництва». На конкурс вона представила дослідження болота «Чорний ліс» — унікальної природної пам'ятки Кіровоградщини, де вивчала флору й фауну території, зокрема рідкісні види рослин і тварин. Робота мала практичний характер: разом із наставницею школярка неодноразово виїжджала на територію пам'ятки для спостережень.

Зараз Діана готується до вступу у виш і розглядає лісівничі спеціальності серед можливих напрямків навчання.

У філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України» наразі працює 15 учнівських лісництв.

730584669_1022413907421565_135807681487622270_n

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100