реклама
Будівельна компанія надія

ukukuk Провід Черкаської обласної організації Української народної партії прийняв рішення звернутися до обласної та міської влади з ініціативою встановити у Черкасах пам’ятний знак Борцям за Україну.

«Це буде місце, де згадуватимуться усі, хто віддав своє життя за волю України, незалежно від того чи це партизан-холодноярець, чи воїн радянської армії чи упівець. Настав той час, коли треба відкинути політичні суперечки і світлою молитвою пом’янути усіх, хто боровся за нашу державність», – наголосив лідер обласної організації УНП Леонід Даценко, йдеться у повідомленні Української народної партії.

– Ідею встановлення пам’ятного знаку ми з представниками політичних партій та громадських організацій обговорили днями на заході з вшанування Героїв Крут. Знаєте, як в Іспанії після громадянських війн і заворух насипали могилу-курган і написали «Тут лежить Іспанія». От і ми б хотіли, щоб це був такий об’єднавчий пам’ятний знак, – розповів «Прочерку» Леонід Даценко.

Вже нині, за словами пана Леоніда, таку ініціативу підтримують громадські організації «Воля», «Просвіта», Всеукраїнське об’єднання ветеранів. Політик сподівається, що інші партії не будуть проти такої ідеї, бо, мовляв, останні події по вшануванню Героїв Крут, з відзначення Дня соборності продемонстрували: влада взялася за переосмислення тієї політики, яку вона проводить.

– Може, це суб’єктивне враження… Але коли в обласному музеї хотіли прибрати стенди з інформацією про репресованих письменників, то цього ж не було зроблено. Вважаю, що нинішня влада починає розуміти – політика нагинання у бік Росії, нагинання під її гуманітарну політику ні до чого доброго не доведе. Це лише розколюватиме українське суспільство. Тому і виступаємо з такою об’єднавчою ініціативою, – зазначив Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #2 Sirko 02.02.2011 16:16
До речі, такий пам`ятник вже давно треба було збудувать, і забути про те, що колись наші діди по різні боки барикад були. Німцям, он, значно важче було примиритись, але вони ж змогли. Може б, і зараз не ділили б так глибоко Україну барикадами, якби простолюд нарешті усвідомив, що всі ми українці в першу чергу, а вже потім якісь партійці. І, не дай Боже, якщо щось станеться, то ми за кордон, як очільники тієї ж ПР чи БЮТ, не втечемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 Вова 31.01.2011 16:07
Лучше новый детдом постройте. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ