реклама Делікат

Учора вночі немісцеві, бачачи кількість людей та автомобілів на вулицях Черкас, до того ж у будній день, могли б подумати, що люди святкують День міста. Насправді ж черкащани замість того, щоб відпочивати, вийшли на нічний розпродаж, який влаштували в ТРЦ «Любава».

Через магічний слоган «Знижки до 70 відсотків» черкащани стояли в кількаметрових чергах не тільки щоб приміряти вподобану річ та заплатити за неї, а навіть просто щоб зайти до магазину чи піднятися з поверху на поверх.



Від неймовірної кількості людей ескалаторів просто не було видно, і здавалося, що покупці піднімаються повітрям.

Вражені своєю купівельною спроможністю черкащани знімали натовп на мобільні телефони та камери. Телефонуючи своїм друзям і знайомим, жартома повідомляли, що людям, які страждають на клаустрофобію, приходити на розпродаж не варто.


«Що можна сказати: нагадало мені СРСР, ніби люди речей ніколи не бачили. Стоять у черзі самі не знають за чим. Шум, гам – дихати нічим абсолютно, – поділився враженнями від шопінгу черкащанин Денис Сомов в офіційній групі ТРЦ в соціальній мережі «ВКонтакті».


– Сьогодні було спекотно і «спітніло», – написала й собі черкащанка Олена Кобзева.

«Це жесть, що там вчора було. Добре, що я зайшла в 9, а не у 8, і пішла о пів на десяту. Такого ажіотажу я ще не бачила», – написала дописувачка Черкаського форуму ГоЛуБоГлАзАя. – «Здавалось, що потрапила до вулику із бджолами – так всі метушились».

«Народу– п...ц, машини – знову на газонах, у відділах – спекотно і задушливо… Ескалатор з першого на другий не витримав цього всього і вимкнувся. Люди просто йшли, як східцями», –  описав побачене під час розпродажу дописувач форуму FIREFLY.

Як повідомили «Прочерку» в «Любаві», станом на 22.00 до торговельно-розважального центру завітало 23 тисячі людей. На цю ж годину одночасно в будівлі перебувало 6300 осіб. Остаточні цифри відвідувачів нічного розпродажу встановлюються і стануть відомі згодом.

Фото – з офіційної сторінки ТРЦ «Любава» в соціальній мережі «ВКонтакті» та читачів «Прочерку»

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 Непролийводу 08.08.2013 23:21
От пишуть -sale-то пишiть САЛО ))) й продавайте сало .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 стецько 05.08.2013 02:02
стадо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Дохтур 04.08.2013 21:56
Цитую Пертенко:
"Любава" фінансовий проект Одарича і Мирзи та ще кіькох "вільних демократів", які є акціонерами шулерського покращення для Черкас.

Миколенко, підписуйся своїм іменем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Бубочка 04.08.2013 20:56
Цитую Маруся:
Жах. При тому, що більшість цін спочатку "накрутили",а потім "знизили"...

Це - развод по - Черкаські. Ви що ще не звикли до разводів за 7 років керування містом Одаричем? Одарич та Мирза рулять далі. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Верес 04.08.2013 18:17
Цитую Фугас:
Мои были, проклинали все на свете. И дело даже не в толпе: кто шел, был готов. Оказалось, что это банальный разводняк "под Европу". Реально по скидкам продавался неликвид, и то- несколько позиций на отдел, на нормальные вещи цены не упали ни на гривну. Ну об...ли один раз весь город, ниче, теперь люди будут знать, что такое скидки по-любавски.

правда!!! якісний товар як був по своїй нескидочній ціні, так і заливишвся. Сумки по 99 рублів, не спорю, атлічна можливість купити дешеве гуано
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Лаккі 04.08.2013 18:15
Цитую Юрій:
"Монарх", "Интертоп", "Манн" - это места, где продают недешевую и качественную одежду и обувь. Не были, не ходили, не понимаете ничего в вещах - поберегите других от своего "веского" мнения.

З приводу "недешевої" не сперечаюсь, це правда. Але якщо ви називаєте взуття "Монарх" якісним, значить ви ділетант в цьому питанні..
взуття монарх часто рветься після другого вдягання, г**но г**ном - хто його взагалі купує????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Вован 03.08.2013 19:06
А если б эскалатор рухнул? Дурное здание- по середине пустота- а все жмутся по стенкам ))) Сколько площадей пропало задарма ! для кого эти лестницы в небо? Кого хотели удивить? Это же маразм XX1 в. Полированный пластик и дешевое шмотье :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 федор принципиальный 03.08.2013 18:16
А если бы знижки были 90 процентов,но надо было бы прыгнуть вниз головой с четвертого этажа,наши прид*рки прыгнули бы,они хоть понимают,что покупвтелей уже давно ободрали как липку,а шоу придумали для себя-посмотреть на ид**тов со стороны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Юрій 03.08.2013 16:32
"Монарх", "Интертоп", "Манн" - это места, где продают недешевую и качественную одежду и обувь. Не были, не ходили, не понимаете ничего в вещах - поберегите других от своего "веского" мнения.
З приводу "недешевої" не сперечаюсь, це правда. Але якщо ви називаєте взуття "Монарх" якісним, значить ви ділетант в цьому питанні..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Пертенко 03.08.2013 16:10
"Любава" фінансовий проект Одарича і Мирзи та ще кіькох "вільних демократів", які є акціонерами шулерського покращення для Черкас.