реклама
Sucurity Police

реклама

Петербург, Петроград, Пітер – враженнями від дводенного маршруту ділиться у своєму інтернет-щоденнику керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міськради Микола Кудрявцев.

«Усі ми звикли лаяти комунальників, якщо тротуари погано прибираються. Кожного разу після снігопаду ми бажаємо, щоб асфальт був сухим й чистим, або принаймні посипаний піском або сумішшю. Тому я був дуже здивований, коли помітив, що тротуари усіх вулиць, окрім Невського проспекту (візитівки міста) і буквально декількох потужних центральних магістралей, вкриті товстенним шаром криги! – розповідає Микола Сергійович про враження від відвідин Санки-Петербургу. – Товщиною мабуть сантиметрів з десять, причому такої чудернацької конфігурації, що пересуватися можна лише дуже повільно, і те через напруження м’язів, тому що інакше ноги просто роз’їжджаються!»

Очевидно, що керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міськради не міг не поцікавитися у жителів міста враженнями від таких дій, чи то пак, бездіяльності комунальників.

«Ще більше здивувала реакція місцевих, вірніше її повна відсутність. На мої питання, чому так багато неприбраного снігу й льоду, вони здивовано відповідали «Так зима же!»…При цьому проїзна частина абсолютно по всьому місту ідеально чиста…От такі парадокси», – зазначає Микола Кудрявцев.

реклама

Коментарі  

 
+18 #13 Наталья 28.02.2011 11:04
Уважаемые комментаторы прежде чем вставить свои пять копеек внимательно читайте статьи и что хотели донести до вас...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Микола Кудрявцев 20.02.2011 22:26
Дивуюся жвавості обговорення... Сенс був найпростіший- у Пітері менше звертають увагу на зиму. От і все. Ми можемо говорити про Черкаси, можемо-про Київ. Але привід,здається , був класний-обговорення зайшло далеко :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 спецкор Егор 19.02.2011 17:07
скорее всего управляющий делами нашей мерии появился в славном козацком городе Черкассы недавно - так скажем свалился нам на голову может и из под Питера даже а может и московии,в общем непонятно откуда он родом ибо до его каданции каждая остановка в Черкассах убиралась штатным дворником (ау-ау жеки?,ау-ау ведомства?). странно и то что за уборку придомовых территорий у нас вроде-бы мы,пересічні Черкасщане(а не якісь там Черкасці-ужас)платим с 1-го марта в 1.5 раза больше!спрашива ется- наша мэрия очень хочет иметь как в России и делать соответственно как в нашумевшем сериале "История Всероссийского Обмана"(ЖКХ-монстр).В принципе о чем это я- ведь у данного чиновника в голове очередная перестройка Горисполкома - башти-дзвінниці не хватае у мерії!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Stranger 19.02.2011 16:34
Цитую Вікторія:
P.S. До речі, неабияк спровокував таку реакцію журналіст своїм заголовком у погоні за «оригінальністю та дотепністю». Читала оригінал http://kudryavtsevms.livejournal.com/4648.html#cutid1. Там те, що винесене у «Прочерку» в заголовок із претензією на цитату (!!!) Кудрявцева, насправді «вирване з контексту його словосполучення + «крЄатівность» акули пера».


Прочитал. Все слово в слово, только первый абзац выкинули про то, как товариСЧ Кудрявцев белые ночи наблюдал Питерские и красоты архитектуры.
Мне плевать что в Питере улицы не чищены, мы сейчас про свой родной город говорим! И на заметку вам Виктория, Питер находится севернее Черкасс, зимы там подольше и похолоднее чем наши.

О! Ставлю на голосование: А давайте летом улицы не заметать?
Может так где то тоже принято пан Кудрявцев?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Вікторія 19.02.2011 13:19
Упередженість – forever??? Людина (так, так, чиновник – теж людина... ну принаймні цей) поділилася своїми враженнями від поїздки, причому у власному інтернет-щоденнику. Його ЗДИВУВАВ (ключове слово!!!) повний ігнор пітерців «зимової безтротуарщини» . Ну де там хоч слово про те, що Черкаси перейматимуть досвід Пітера або неприбрані тротуари – це нормально??? Так ні – допридумали, змоделювали, прикрасили та пустилися один поперед одного «обсмоктувати», що самі й вигадали (це я про "на вооружение" «делать ничего не будут, а будут искать оправдания» і т.д.).
P.S. До речі, неабияк спровокував таку реакцію журналіст своїм заголовком у погоні за «оригінальністю та дотепністю». Читала оригінал http://kudryavtsevms.livejournal.com/4648.html#cutid1. Там те, що винесене у «Прочерку» в заголовок із претензією на цитату (!!!) Кудрявцева, насправді «вирване з контексту його словосполучення + «крЄатівность» акули пера».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Правдолюб 19.02.2011 11:50
Да, речь не мальчика, а ...младенца
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 walrus 19.02.2011 10:45
Давайте учитывать широту городов. Пусть поедет ещё в Заполярье и напишет что там сугробы снега по два метра. То что характерно для них, для нас неприемлемо. Но посыл чиновника мне понятен - они делать ничего не будут, а будут искать оправдания, пусть и самые нелепые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Мілаша 19.02.2011 09:28
Матеріал в тему: "Та не лайте ви так мера-Одарича, он в Африці Бокасса взагалі своїх підлеглих їв!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Оксана 19.02.2011 09:01
Це, напевно, перша зима, коли тротуари в місті (Черкаси, не Пітер, маю на увазі) практично не чистяться. А пану Кудрявцеву я б радила за досвідом з'їздити не до Пітера, який відомий своїм комунальним роздолбайством на весь світ, а до якогось маленького містечка хоч би й у Польщу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Микола Кудрявцев 18.02.2011 21:22
Я про те,що люди не сприймають тротуар з кригою,як те,що заслуговуе на увагу. Здивувало...